Якщо Ви хочете нам подякувати, подати скаргу або пропозицію з покращення наших послуг, телефонуйте або пишіть нам!


Інформаційний контакт-центр iCredit:

0 800 601 810 зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовно
067 322 22 66 для тих, кому зручно дзвонити з мобільного
067 44 111 45, 050 33 88 380 callback на номери всіх операторів. Наберіть і скиньте - ми передзвонимо


Центральний офіс:

04210, м. Київ вул. Оболонська набережна 15, корпус 4
тел/факс (044) 5812643
Email: office@icredit.ua


Ось відгуки наших постійних клієнтів.


Олександр Петрович, м. Біла Церква
«Можу сказати, що я клієнт компанії з 2012-го року та маю в iCredit вже 8-ий кредит. Останній раз, оформив в кінці минулого року. Після оформлення чергового кредиту, отримав в подарунок смартфон, так як к компанії проходила новорічна акція. В цілому, мене влаштовує швидкість обслуговування і ставлення співробітників компанії. Можливо не маю претензій у зв'язку з тим, що немає і не було у мене проблем з оплатою.»

Олена Іванівна, м. Чернівці
«Я клієнтка компанії та хочу поділитися своїм враженням про iCredit!
Подобається, що в компаніїї є можливість оплатити свій платіж в зручному для мене місці і є графік оплат, який завжди у мене перед очима, що не дає забути дні, коли необхідно внести платіж по кредиту. До того ж, мій особистий консультант завжди перед оплатою дзвонить і нагадує. Ще один плюс - це те, що ні в якому банку так швидко неможливо отримати гроші (і ще й за нинішньої сістуацііі в країні), як це можна тут, при форсмажерних обставинах. При цьому, йти теж нікуди не треба, просто потрібно зробити дзвінок консультанту і він вже через декілька годин принесе гроші. В цілому, я задоволена, послуга відмінна і зручна!»

Анатолій Сергійович, м Чернігів
«Це просто як сніг на голову! Я постійний клієнт компанії iCredit і, як учасник новорічної акції, виграв смартфон - красивий, сучасний. В онука схожий, сподіваюся, навчить користуватися! Виручають мене постійно! Я займаюся автоперевезеннями, а це така робота, що нерідко потрібні бувають живі гроші. Так що iCredit допомагає, і я сподіваюся, ми і далі будемо співпрацювати. »

Володимир Титанів, м.Київ
«Терміново був потрібен кредит готівкою за сімейними обставинами. Бігати по банках і оформляти кредит не було можливості, гроші і час були одночасно важливі. Кредит готівкою швидко - побачив оголошення на під'їзді. З моменту дзвінка до отримання готівки пройшло рівно 19 годин, при цьому я не стояв в чергах і не витрачав дорогоцінний час, все зробив кредитний консультант, навіть приніс мені гроші додому. Я дуже вдячний компанії iCredit за таку швидку допомогу. Якщо комусь потрібен кредит готівкою швидко в Києві - я готовий рекомендувати цю компанію всім. »

Олександр Іванович, судмедексперт, м Житомир
«Я співпрацюю з « ІЗІ КРЕДИТ »вже три роки - фактично з дня її заснування в нашому місті. Уже той факт, що я до сих пір є клієнтом компанії, говорить сам за себе. Мені особисто, ця компанія допомагає в житті, адже трапляються надзвичайно проблемні матеріальні ситуації. Я завжди знаю, куди я можу звернутися - і мені не відмовлять. Я постійно перебуваю у відрядженнях, тому новина про те, що я виграв плед, стала несподіванкою. Мені подзвонив керівник відділення компанії і особисто привітав з виграшем. Мене запросили на вручення призів, і я із задоволенням сюди прийшов, тому що атмосфера тут завжди приємна. Співпрацювати з « ІЗІ КРЕДИТ » буду і далі, адже до хорошого швидко звикаєш. Людям подобається, коли до них ставляться з повагою, як це роблять співробітники « ІЗІ КРЕДИТ »

Ольга Костянтинівна, перекладач, м Житомир
«Я користуюся послугами « ІЗІ КРЕДИТ »вже два роки. Побачила оголошення, вирішила звернутися - і зовсім несподівано склалася тривала і добра співпраця. У « ІЗІ КРЕДИТ » працюють дуже приємні люди. Мені подобається спілкуватися з моїм фінансовим консультантом. Дуже просто отримати в цій компанії кредит, особливо коли звертаєшся вже не вперше і маєш хорошу репутацію. У лютому виграла суперприз, тепер на додаток до кредиту є ще і рідкокристалічний телевізор! Коли мені повідомили цю новину, я навіть не відразу повірила. Мене переповнюють приємні емоції. Всі мої друзі і родичі радіють за мене. Дуже добре, що в нашому місті є така кредитна компанія. Спасибі їй за добре ставлення до своїх клієнтів. Я продовжу користуватися послугами «Ізі Кредит» і надалі. »

Наталія Вікторівна Латенко, Суми
«Я виграла подорож в літній акції. Як відреагувала? Дуже здивувалася! Мені ніколи не щастило, це перший раз в житті мені пощастило щось виграти! І такий великий виграш! Спочатку не повірила навіть - стерла шар на скретч-карті, а там ВИ ВИГРАЛИ ПОДОРОЖ! Я не сподівалася на виграш, ну думала, може бути виграю матрац для дитини ... А тут таке! Ми планували відпустку .. відкладали на неї .. Збираюся поїхати в Крим на оксамитовий сезон з чоловіком і дитиною. Там добре в цей час. Так чудово, що поїдемо по подарунковому сертифікату і заощадимо цілих 10000 грн! »