ХТО МИ:

ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ» була заснована материнською компанією-засновником  АТ "ІЗІ АСЕТ МЕНЕДЖМЕНТ".  АТ "ІЗІ АСЕТ МЕНЕДЖМЕНТ" почала своє існування в Болгарії в 2005 році.

В середині 2015р. АТ "ІЗІ АСЕТ МЕНЕДЖМЕНТ" прийняла рішення про створення Менеджмент Файненшиал Груп (МФГ). Основною метою є об'єднання провідних компаній в області небанківських фінансових послуг. У Групи МФГ амбіційні плани ствердження себе як одного з найшвидших постачальників фінансових послуг в Центральній і Східній Європі завдяки досвіду і бізнес-моделі компаній. Деякі з них з більш ніж 10 річною історією в області фінансових послуг з 6000 співробітниками в 270 офісах в Болгарії, Україні, Румунії, Польщі та Македонії.

З 2008 року iCredit в Україні видала понад 250 000 кредитів прокредитувавши більше 220 000 клієнтів. Це люди різного соціального статусу, статі і віку. Вони використовують наші кредити для різних цілей: від ремонту і придбання техніки до поповнення оборотного капіталу і оплати рахунків. Ми завжди готові простягнути руку допомоги нашим клієнтам.

НАШІ МІСІЯ, ЦІЛІ І ЦІННОСТІ:

Наша місія, цілі та цінності також відображають інтереси і потреби наших клієнтів, співробітників і партнерів.

Наша Місія - кожен повинен мати можливість отримати фінансову допомогу в будь-який момент.

Наші Цілі - стати глобальним постачальником фінансових послуг і зайняти лідируючу позицію на ринку споживчого кредитування .

Наші Цінності:

  • Це наші співробітники. Ми знаходимо, вибираємо і працюємо тільки з кращими.
  • Це наші клієнти. Ми віримо, що кожен має право отримати якісні фінансові послуги.
  • Це наші послуги. Ми дотримуємося високих стандартів якості.
  • Це наша комунікація. Відкрита і чесна в суспільстві і на всіх рівнях в нашій компанії.