ХТО МИ

ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ» була заснована материнською" "компанією-засновником  АТ """"ІЗІ АСЕТ" "МЕНЕДЖМЕНТ"""". АТ """"ІЗІ" "АСЕТ МЕНЕДЖМЕНТ"""" почала своє існування в Болгарії в 2005 році.

В середині 2015р. АТ """"ІЗІ АСЕТ МЕНЕДЖМЕНТ""""прийняла" рішення про створення Менеджмент Файненшиал Груп (МФГ). Основною метою є об'єднання провідних компаній в області небанківських фінансових послуг. У Групи МФГ амбіційні плани ствердження себе як одного з найшвидших постачальників фінансових послуг в Центральній і Східній Європі завдяки досвіду планам і бізнес-моделі компаній. Деякі з них з більш ніж 10 річною історією в області фінансових послуг з 6000 співробітниками в 270 офісах в Болгарії Україні Румунії Польщі " Чехії та Македонії.

На даний час" плани по становленню МФГ компаній в сфері мікрокредитування знаходяться в процесі реалізації. Фактична реалізація планів буде здійснюватися після отримання дозволу від регулюючих органів країни "відповідно до вимог законодавства.

ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ» (TM iCredit) в Україні - це небанківська" фінансова організація яка надає послуги з кредитування населення. Компанія почала працювати в Україні з 2008 р 12 лютого 2009 отримала свідоцтво про реєстрацію в реєстрі фінансових установ Державної комісії з регулювання ринків фінансових "послуг.


НАШІ МІСІЯ" " ЦІЛІ І ЦІННОСТІ

Наша бізнес-модель заснована на тому" що ми надаємо швидкі кредити готівкою і проводимо обслуговування вдома у клієнта. Нашим головним пріоритетом є наші клієнти а місія - зробити їх щасливими. Це ключ до успіху "компанії. Саме тому наші клієнти повертаються до нас знов і знов!

Наша місія" цілі та цінності також відображають інтереси і потреби наших клієнтів " співробітників і партнерів.

Наша Місія - ми видаємо швидкі" " прості і доступні кредити.

Наші Цілі - стати глобальним постачальником фінансових" послуг і зайняти лідируючу позицію на кожному ринку " на якому ми працюємо.

Наші Цінності:

  • Це наші співробітники. Ми знаходимо" вибираємо і "працюємо тільки з кращими.
  • Це наші клієнти" ми віримо що кожен має право "отримати якісні фінансові послуги.
  • Це наші послуги" ми дотримуємося високих стандартів і якості. Це наша комунікація - відкрита і чесна в суспільстві і на "всіх рівнях в нашій компанії.НАШІ ПРОДУКТИ

Щороку наші кредитні продукти обирають для себе тисячі" клієнтів яким потрібні невеликі доступні кредити готівкою з фіксованими регулярними платежами. Ніяких прихованих комісій і додаткових платежів. Домашнє кредитування з обслуговуванням клієнтів вдома дуже зручне для наших клієнтів саме тому вони обирають iCredit. Нашим клієнтам необхідні додаткові кошти на непередбачені витрати для стабілізації сімейного і особистого бюджету. Наші кредити для тих " хто терміново потребує грошей.

iCredit пропонує саме такі кредити - суми від 2 000 до 30" 000 грн. в середньому 5000 грн. на невеликі терміни на заздалегідь "узгоджених з клієнтами умовах.

Дуже швидкі кредити. Доставляємо необхідну суму протягом 24" "годин з моменту першого контакту з клієнтом.

Дуже прості кредити. Для отримання необхідної суми нашому" клієнту потрібен тільки паспорт і код. Наші умови прозорі і прості. Ми не стягуємо прихованих платежів додаткових комісій початкового внеску так як хочемо бути чесними з клієнтами. Адже основа будь-якого довгострокового "співробітництва - чесність.

Дуже вигідні кредити

Наші кредитні консультанти доставлять гроші додому у зручний" для клієнта час. Погашення збираються також вдома у клієнта. Ніяких черг і поїздок. Наші кредитні консультанти прийдуть саме тоді " коли Вам зручно.

Наші клієнти використовують отримані кредити на різні цілі:" на оплату комунальних послуг придбання побутової та комп'ютерної техніки ремонт меблі лікування та медичні цілі освіту та багато іншого. Багато клієнтів власники малого та середнього бізнесу використовують короткострокові кредити "як оборотні кошти і малі інвестиції.

НАШІ СПІВРОБІТНИКИ

Наші кредитні консультанти - обличчя нашого бізнесу. Вони" наполегливо працюють щоб побудувати взаємовигідні професійні майже особисті відносини так як вони хочуть краще зрозуміти індивідуальні потреби і фінансові "можливості кожного клієнта.

Кредитним консультантам виплачуються комісійні від тих" платежів які вони збирають а не від тієї суми яку вони видають в кредит. Таким чином вони мотивовані щоб позичити Вам потрібну кількість і ні копійки більше ніж потрібно. У більшості випадків наші кредитні консультанти - це Ваші сусіди знайомі " або навіть Ваші друзі.

Ми прагнемо бути ближчими до Вас" тому створили команду кредитних консультантів - компетентних співробітників які можуть стати Вашими друзями коли Вам потрібна допомога Вашої надійною опорою і партнерами. Ви завжди можете звернутися до них за часів матеріальних труднощів вони з радістю "Вам допоможуть!


НАШІ КЛІЄНТИ

З 2008 року iCredit в Україні видала понад 100 000 кредитів" прокредитувавши більше 60 000 клієнтів. Це люди різного соціального статусу статі і віку. Вони використовують наші кредити для різних цілей: від ремонту і придбання техніки до поповнення оборотного капіталу і оплати рахунків. Ми завжди готові простягнути руку допомоги нашим клієнтам.