iCredit

Один з найшвидших з існуючих в Україні кредитів готівкою для фізичних осіб і СПД.

Максимальна сума (грн.)
50 000
Виплати
Щотижневий

Один з найшвидших з існуючих в Україні кредитів готівкою для фізичних осіб і СПД. Послуга зручна, проста і прозора.

Якщо ви користуєтеся нашими послугами вперше, максимальна сума кредиту, яку ми зможемо Вам надати, становить 7 500 грн. Сума кожного наступного кредиту може бути збільшена при успішній виплаті попереднього кредиту. Строк користування кредитом – від 15 до 36 тижнів.

Ми видаємо кредити готівкою без застави та поручителів. Супровідні послуги iCredit (ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ»), кредитних посередників, третіх осіб відсутні. Погашення кредиту проводиться відповідно до щотижневого графіку та бюджетного плану кожної сім'ї.

Обов'язкові документи - це копія паспорта та ідентифікаційного коду з підписом заявника. Також заповнюється заявка на отримання кредиту.

Все, що Вам потрібно зробити - це подзвонити нам, підготувати копію паспорта та ідентифікаційного коду, і заповнити заявку на отримання кредиту готівкою.

Щоб ще більше спростити процедуру, Ваш Кредитний Консультант допоможе Вам заповнити заявку на видачу кредиту. Наявність копії трудового договору або угоди прискорить прийняття рішення про видачу кредиту, але ці документи не є обов'язковими.

iCredit - кредити готівкою, створені за Вашим бажанням.

Дзвоніть за номером 0 800 601 810 або заповніть заявку онлайн.

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту на умовах кредитного продукту iCredit

Примірні зразки кредитних договорів та внутрішні правила надання фінансових послуг розміщено в розділі «Юридична інформація»

Попередження та повідомлення для споживачів розміщено в розділі «Юридична інформація»

Умови кредитування:

  • Потрібен паспорт та ІПН
  • Від 2 000 до 50 000 грн.
  • Від 15 до 36 внесків
  • Погашення: Раз на тиждень