BiMonth

Продукт BiMonth спеціально створений для тих, кому зручно вносити платежі по кредиту 2 рази на місяць.

Максимальна сума
50 000
Виплати
Двотижневий

Продукт BiMonth спеціально створений для тих, кому зручно вносити платежі по кредиту 2 рази на місяць.

Трапляється так, що терміново потрібні гроші, а зарплата ще далеко, тому ми створили цей продукт, який допоможе вирішити тимчасові фінансові труднощі та не створить незручності з оплатами, так як дати оплати можна обрати на власний розсуд, наприклад, це можуть бути дати отримання зарплати і авансу.

Максимальна сума першого кредиту* становить 7 500 грн. Сума наступного кредиту збільшується при успішній виплаті попереднього.

Обов'язкові документи - це копія паспорта та ідентифікаційного коду з підписом заявника. Також заповнюється заявка на отримання кредиту.

Все, що Вам потрібно зробити - це подзвонити нам за номером 0 800 601 810, підготувати копію паспорта та ідентифікаційного коду заповнити бланк заявки, або просто зараз оформити заявку онлайн і почекати на наш дзвінок.

Щоб ще більше спростити процедуру, Ваш персональний Кредитний Консультант допоможе Вам заповнити заявку на видачу кредиту. Наявність копії трудового договору або угоди прискорить прийняття рішення про видачу кредиту, але ці документи не є обов'язковими. Паперова тяганина і формальності зведені до мінімуму.

iCredit - кредити готівкою, створені за Вашим бажанням.

*ТОВ "ІЗІ КРЕДИТ" надає можливість отримання кредиту на умовах: сума кредиту від 1000 до 50 000 грн. на строк від 8 тижнів до 60 тижнів з реальною річною процентною ставкою від 553% до 2208% в залежності від умов обраного кредитного продукту

  • Потрібен паспорт та ІПН
  • Від 2 000 до 50 000 грн.
  • Від 6 до 28 внесків
  • Погашення: Два рази на місяць