BiMonth

Продукт BiMonth спеціально створений для тих, кому зручно вносити платежі по кредиту 2 рази на місяць.

Максимальна сума (грн.)
50 000
Виплати
Двотижневий

Продукт BiMonth спеціально створений для тих, кому зручно вносити платежі по кредиту 2 рази на місяць.

Трапляється так, що терміново потрібні гроші, а зарплата ще далеко, тому ми створили цей продукт, який допоможе вирішити тимчасові фінансові труднощі та не створить незручності з оплатами, так як дати оплати можна обрати на власний розсуд, наприклад, це можуть бути дати отримання зарплати і авансу.

Якщо ви користуєтеся нашими послугами вперше, максимальна сума кредиту, яку ми зможемо Вам надати, становить 7 500 грн. Сума кожного наступного кредиту може бути збільшена при успішній виплаті попереднього кредиту. Строк користування кредитом – від 15 до 36 тижнів.

Ми видаємо кредити готівкою без застави та поручителів. Супровідні послуги iCredit (ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ»), кредитних посередників, третіх осіб відсутні. Погашення кредиту проводиться відповідно до щотижневого графіку та бюджетного плану кожної сім'ї.

Обов'язкові документи - це копія паспорта та ідентифікаційного коду з підписом заявника. Також заповнюється заявка на отримання кредиту.

Все, що Вам потрібно зробити - це подзвонити нам за номером 0 800 601 810, підготувати копію паспорта та ідентифікаційного коду заповнити бланк заявки, або просто зараз оформити заявку онлайн і почекати на наш дзвінок.

Щоб ще більше спростити процедуру, Ваш персональний Кредитний Консультант допоможе Вам заповнити заявку на видачу кредиту. Наявність копії трудового договору або угоди прискорить прийняття рішення про видачу кредиту, але ці документи не є обов'язковими. Паперова тяганина і формальності зведені до мінімуму.

iCredit - кредити готівкою, створені за Вашим бажанням.

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту на умовах кредитного продукту BiMonth

Примірні зразки кредитних договорів та внутрішні правила надання фінансових послуг розміщено в розділі «Юридична інформація»

Попередження та повідомлення для споживачів розміщено в розділі «Юридична інформація»

Умови кредитування:

  • Потрібен паспорт та ІПН
  • Від 2 000 до 50 000 грн.
  • Від 6 до 28 внесків
  • Погашення: Раз на два тижні