1. Що таке iCredit?

iCredit - це швидкі кредити готівкою в розмірі від 2 000 до 30 000 грн. без застави та поручителів. Погашення кредиту відбувається відповідно до попередньо узгодженим фіксованим графіком щотижневих або щомісячних виплат. Розмір платежів включає основну суму і відсоток за користування кредитом. Компанія не стягує додаткових комісій. Ми доставляємо необхідну суму Клієнту прямо додому! І щотижневі або щомісячні виплати по кредиту ми збираємо також вдома у Клієнта. Просто і зручно! Нашим Клієнтам не потрібно стояти в чергах або їхати до офісу.

2. Чому мене відвідують вдома для збору платежів по кредиту?
Послуга зі збору внесків дуже зручна для більшості наших Клієнтів. Вона дає їм можливість піклуватися про щоденні свої зобов'язання, не виділяючи особистого часу для обслуговування кредиту. З іншого боку, дає можливість нашим Кредитним Консультантам познайомитися краще з Клієнтом, щоб розібратися в його потребах, дати правильну пораду і запропонувати кращий сервіс. Персональне обслуговування вдома, яке ми пропонуємо, відрізняється від стандартного варіанту кредитування.
3. За якою адресою зареєстровано ТОВ «Ізі Кредит» в Україні?
04210, м.Київ, Оболонська набережна 15, корпус 4
4. Чому Кредитні консультанти збирають стільки інформації для оформлення заявки на кредит?
iCredit - кредит без поручителів і без довідки про доходи. Рішення щодо видачі кредиту приймається на базі наданої Клієнтом інформації. Чим точнішою і ясною вона є, тим швидше і простіше ми зможемо вибрати оптимальний варіант для кожного Клієнта і це збільшить ймовірність видачі Вам бажаної суми.
5. Що відбувається з отриманою інформацією?

Компанія iCredit керується в своїх діях законодавством про захист персональних даних. Компанія суворо дотримується положень даного законодавства. Ми використовуємо отриману інформацію виключно з метою прийняття рішення про видачу кредиту. Наші співробітники вживають усі можливі заходи безпеки при роботі з особистими базами даних, поважаючи бажання і право Клієнтів на конфіденційність і надійний захист наданої інформації в ході супровідних операцій.

6. Чи можу я повторно звернутися за отриманням кредиту, якщо мені було відмовлено за попередньою заявкою?

Так, Ви можете звертатися за отриманням кредиту необмежену кількість разів. Однак при цьому слід враховувати всі значущі факти і обставини: у разі, якщо з моменту відмови в отриманні позики в Вашому соціально-економічному становищі не відбулося ніяких змін, в такому випадку, рекомендуємо почекати, поки у Вас не з'являться нові джерела доходу, не зникнуть певні статті витрат або поки Ви не зміните місце роботи.

7. За яких умов я можу отримати знижку?
Для того щоб отримати знижку необхідно без затримок вносити платежі і при остаточній виплаті кредиту Ви отримуєте бонуси згідно з Програмою лояльності iBonus. Бонуси Ви можете використовувати як знижку по кредиту при отриманні наступного кредиту або вибрати один із запропонованих подарунків.

Не соромтеся зателефонувати або надіслати нам повідомлення!

+380

Поле обов'язкове

Contact Icon
Адреса для кореспонденції
04210, м. Київ, Оболонський район, вул. Оболонська набережна 15, корпус 4.
Email: office@icredit.ua
Contact Icon
Інформація про компанію
ТОВ "ІЗІ КРЕДИТ"
04210, м. Київ, Оболонський район,
вул. Оболонська набережна 15, корпус 4.
Phone Icon
0 800 601 810
зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовно