МОТИВАЦІЙНА ПРОГРАМА

Наші співробітники - наш основний капітал і успіх нашого бізнесу залежить від їх ентузіазму професіоналізму і залученості. Наші мотиваційні програми ми розробляємо спеціально для наших співробітників

ПРОГРАМА "ТАЛАНТИ"

Мета даної програми - це розвиток співробітників комерційної структури формування лояльності до компанії створення резерву для ключових позицій в бізнес-структурі незалежно від займаної посади. Програма спрямована на формування кадрового резерву пошук і розвиток компетентних і лояльних співробітників. Програма формує і підтримує постійну команду людей які знають і розуміють бізнес компанії і спрямована підготувати і зайняти ключові позиції в компанії без залучення зовнішніх кандидатів.

У нашій компанії можна пройти шлях від Кредитного Консультанта до Комерційного Директора за 4 кроки і 2 5 роки. Кожен співробітник може подати заявку в програму відправивши мотиваційний лист до Департаменту Людських ресурсів. Для остаточного затвердження і включення в програму повинні бути рекомендації від керівника колег клієнтів і стабільно високі результати атестації.

ПРОГРАМА "НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТОК"

Метою цієї програми є перетворення компанії в дружню "навчальну" "організацію". Розвиток своїх співробітників - це наша задача. Формування" залученості співробітників в життя компанії - це один з найбільш мотивуючих чинників які зберігають цінних співробітників надаючи можливість поліпшити навички і розвиток кар'єри.

ПРОГРАМА "НАСТАВНИЦТВО"

Метою програми є підтримка нових співробітників щоб поліпшити продуктивність і мотивацію співробітників в компанії.

Наставники які в даний час працюють з колегами є співробітниками компанії з багаторічним досвідом роботи лояльні і володіють спеціальними знаннями і навичками.

СИСТЕМА АТЕСТАЦІЇ

Система атестації заснована на оцінці попередньо поставлених цілей. Атестація проводиться за єдиними стандартами у всіх міжнародних філіях кожні півроку.