Соціальна активність

Ми в iCredit вважаємо, що якісне обслуговування клієнтів, турбота про співробітників, хороші відносини з партнерами і турбота про суспільство мають важливе значення для будь-якого бізнесу. Корпоративна соціальна активність не одноразова дія, а процес, в якому бізнес демонструє своє ставлення до суспільства і сприяє його розвитку.

Ми впевнені, що фінансова грамотність є необхідною умовою для підвищення добробуту людей, тому ми ініціюємо підвищення финансової грамотності.

Ми впевнені, що по-справжньому успішні компанії піклуються про своїх клієнтів. Тому нам важливо, щоб наші клієнти могли правильно оцінити компанію, яка надає їм послуги і зробити правильний вибір. Наші 7 порад для вибору швидких кредитів для тих клієнтів, які вибирають компанію, в якій краще взяти кредит.

Також, наша турбота про добробут наших клієнтів простягається і на грамотний розподіл сімейного бюджету. Нам важливо, щоб наші клієнти могли правильно розрахувати свій сімейний бюджет и спрогнозировать свои оплаты по кредиту.